News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
