News Ticker For Drupal (1.0.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments
