NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: on
et: -

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Black
et: Must

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
