NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Red
nl: Rood

en: Style
nl: Stijl

en: on
nl: op

en: Font Family
nl: Font familie

en: Font settings
nl: Lettertype instellingen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Black
nl: Zwart

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
