NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Page settings
th: การตั้งค่าหน้า

en: Black
th: สีดำ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
