NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Red
ug: قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Black
ug: قارا

en: Aqua
ug: ئاچ يېشىل
