NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: on
ca: a

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: Black
ca: Negre

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
