NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Style
el: Στυλ

en: on
el: ανοικτό

en: Blue
el: Μπλε

en: Page settings
el: Ρυθμίσεις σελίδας

en: Black
el: Μαύρο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
