NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Submitted by
fr: Soumis par

en: Misc settings
fr: Paramètres divers

en: Red
fr: Rouge

en: on
fr: activé

en: Font Family
fr: Famille de fonte

en: Font settings
fr: Paramètres de police

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Page settings
fr: Paramètres de la page

en: Black
fr: Noir

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sidebar first width
fr: Largeur de la première colonne

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
