NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Style
he: סגנון

en: Blue
he: כחול

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Black
he: שחור

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: News Flash
he: מבזקים

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
