NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Red
oc: Roge

en: Style
oc: Estil

en: on
oc: activat

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina

en: Black
oc: Negre

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
