NewsFlash (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Red
pl: Czerwony

en: Style
pl: Styl

en: on
pl: na

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Font settings
pl: Ustawienia czcionki

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Black
pl: Czarny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Logo Width
pl: Szerokość logo

en: Logo Height
pl: Wysokość logo

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
