Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Webform
ca: Formulari web

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament
