Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Webform
et: Veebivorm

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst
