Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti
