Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Webform
hu: Űrlap

en: Signup settings
hu: Feliratkozások beállításai

en: Background settings
hu: Háttér beállításai

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata
