Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas
