Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Signup settings
nl: Inschrijving instellingen

en: POST
nl: NA

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Form method
nl: Verzendmethode formulier
