Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Email Address
pl: Adres Email

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz
