Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: About
cs: Popis

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka
