Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: Signup settings
da: Indstillinger for tilmelding

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap
