Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: About
es: Acerca de

en: Signup settings
es: Configuración de las inscriciones

en: Submit button text
es: Texto del botón de envío
