Newsletter Signup Block (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Subscribe
it: Registrati

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Submit button text
it: Testo del bottone invia
