Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
