Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Signup settings
ru: Настройки подписки

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки
