Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: About
te: గురించి
