Newsletter Signup Block (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: About
tr: Hakkında

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni
