Newsletter Signup (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Newsletter
es: Boletín

en: Signup
es: Registro
