Newsletter Signup (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Newsletter
cs: Věstník
