Newsletter Signup (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Signup
eu: Sinatu
