NewsPlus Lite (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Core
hi: कोर

en: Menu
hi: सूची

en: Published
hi: प्रकाशित

en: mobile
hi: चलनशील

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hi: कई क्षेत्रों और एक उत्तरदायी, मोबाइल-पहले लेआउट के साथ एक लचीला, पुन: प्रशंसनीय विषय
