NewsPlus Lite (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: mobile
ps: موبایل
