NewsPlus Lite (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký
