NewsPlus Lite (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Published
is: Birt
