NewsPlus Lite (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ
