NewsPlus Lite (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Published
fi: Julkaistu

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: desktop
fi: työpöytä

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.

en: tablet
fi: tabletti
