NewsPlus Lite (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Published
ro: Publicat

en: ago
ro: în urmă

en: mobile
ro: mobil

en: wide
ro: larg

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ro: O temă flexibilă, care oferă posibilitatea de a fi recolorată, compusă din mai multe regiuni și cu aranjament adaptabil la dispozitivele mobile.
