NewsPlus Lite (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Published
sv: Publicerad

en: ago
sv: sedan

en: on
sv: på

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.
