NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Published
bn: প্রকাশিত
