NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Published
ca: Publicat

en: ago
ca: fa

en: on
ca: a

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.
