NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Published
eu: Argitaratua

en: ago
eu: duela

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera
