NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Heim

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Published
is: Útgivið
