NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Published
gl: Publicado

en: ago
gl: fai

en: wide
gl: grosa
