NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Published
hy: Հրապարակված
