NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Published
kk: Жарияланған
