NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
