NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Published
ne: प्रकाशित

en: mobile
ne: मोबाइल

en: wide
ne: चौडा
