NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Published
sl: Objavljeno
