NewsPlus Lite (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్
