NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Header
af: Hoof

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Navigation
af: Navigasie
